נופש ואטרקציות בפולין
|
מי אנחנו
|
פייסבוק
|
|
שאלות ותשובות
|
הכרת תודה
|
מפה
נופש ואטרקציות בפולין


טיולי אופניים


 

טיולי אופניים בפולין הפכו למאוד פופולריים. אחת הסיבות לכך - היא שיפור מתמיד של תנאים לרכיבה על אופניים - יותר מקומות יוצרים שבילים מיוחדים לאופניים. באזורים רבים יש רשת של שבילי אופניים, שעוברים בין אטרקציות טבעיות והיסטוריות מקומיות.

   

בפולין אתם יכולים לרכב על אופניים בדרכים שונות - הכל תלוי בציפיות שלכם. תיירים אשר יוצאים לטיולים קצרים בפארקים ובערים - בוודאי לא יהיו מאוכזבים. זה בגלל המסלולים הנוחים והתנאים הטובים המותאמים לצרכיהם של רוכבי אופניים.
טיולים לכפרים ציוריים ומקומות מעניינים יוצרים הזדמנות מצוינת לבילוי משפחתי.

   

גם תיירים שאוהבים נופש פעיל על אופניים לא יתאכזבו. מקומות רבים ואטרקציות שונות באזורים מחוברים עם רשת של מסלולי אופניים. מידע נרחב על אפשרויות רכיבה על אופניים זמין במרכזי מידע לתיירים או במקום שהייתכם, שם תוכלו גם לקבל מפות מיוחדות המראות את מסלולי האופניים באזור. רכיבה על אופניים היא הזדמנות מצוינת להכיר את פולין ללא קשר לאורכו של המסלול שאתם בוחרים.

   

אופניים מספקות לכם הרבה מאוד הזדמנויות. במהלך טיול אופניים תצליחו לראות הרבה יותר דברים מאשר מהמכונית, ותוכלו להגיע למקומות אליהם קשה להגיע ברגל. רכיבה על אופניים נותנת תחושה של עצמאות וחופש, כי היא תעזור לכם להגיע גם למקומות אליהם אי אפשר להגיע באוטו - אם זה בגלל תנאי דרכים או בגלל היעדרות תחנות דלק באזור.

   

טיולי אופניים זמינים לכל אדם - גם לצעירים, גם למשפחות עם ילדים קטנים וגם לאנשים מבוגרים. הרי בסופו של דבר - המטרה היא הנאה ממראהו של נוף מדהים במהלך טיול נעים.

   

טיול אופניים זו אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר את פולין. עם זאת, כדי שהטיול שלכם יהיה מוצלח, אתם צריכים להתכונן אליו היטב.
 
לפני שאתם יוצאים לטיול, חשוב לבדוק את מצב האופניים - הגלגלים, הצמיגים, השרשרות והבלמים. בנוסף תבדקו שלקחתם אתכם משאבה וכלים לתיקון אופניים וצמיגים. חוץ מזה, תיוודעו שאתם לובשים בגדים נוחים וקסדה, ואם זה טיול הרים ממושך - גם כפפות ומשקפי מגן. רוכבי אופניים חייבים להשתמש בקסדה. רצוי גם לוודא שיש לכם ביטוח מיוחד וטלפון נייד, אשר יכול לעזור במקרה חירום.

 

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר