מכרה מלח Wieliczka, Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka

מכרה מלח Wieliczka

 

מכרות המלח ב- Wieliczka – זו אחת האטרקציות המעניינות ביותר בפולין.זהו אחד מהמונומנטים התרבותיים והרוחניים החשובים ביותר הפולין, ומבקרים שם מדי שנה יותר ממיליון תיירים מכל רחבי העולם. המכרה נמצא ליד העיר קרקוב, בעיירה בשם Wieliczka.

לא משנה אם אתם בוגרים או צעירים, אם אתם מחפשים הרפתקה או טיול שקט – כולם במכרה המלח ימצאו משהו לטעמם. 

כל מי שרוצה לראות את הקפלה הנפלאה של סנט קינג ומקומות אחרים יפים באותה המידה – מוזמן בברכה לשביל התיירותי הקלאסי שצבר פופולריות רבה. מסע קסום במבוך של מסדרונות מלח - זו ההזדמנות המושלמת ללמוד את הנופים הייחודיים של תאים חריגים וללמוד על ההיסטוריה והמסורות של המכרה ב- Wieliczka.

אלו המחפשים הרפתקאות אמיתיות ורוצים להכיר מבפנים את עבודת המכרה, יכולים לצאת למסע מרגש במסלול הכורה. הם יכולים להפוך לכורה, ותחת פיקוח ללמוד ולהכיר את המקצוע. 

התעלומה של מכרה ב- Wieliczka – זה מסע מרגש לאזורים הפרועים של המכרה "Wieliczka". זהו אחד המסלולים הקשים ביותר במכרה - במונחים של פעילות גופנית, אבל כל מי שיקח חלק בהרפתקה זו - בוודאי לא יצטער על כך.

עולי רגל יכולים להתקרב לצד המקודש של המכרות ולבלות יחד מתחת לאדמה בריכוז עם התפילה בזמן הטיול במסלול העלייה לרגל "ה' יעזור".

למבקרים הקטנים ביותר יחכו הרפתקאות, שהוכנו במיוחד למסעות משותפים עם הוריו.

הרפתקאות בקבוצה - זו צורה של פעילות אקטיבית עבור חברות, משפחות או קבוצות. המסע מתחת לאדמה משתלב עם פעילויות מהנות. זוהי הזדמנות מדהימה להתאחד ולבלות ביחד!  

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

נופש כפרי חלומי
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין
הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין