פארק אטרקציות Mazurolandia, Parcz 7/1 11-400 Kętrzyn

פארק אטרקציות Mazurolandia

 

 


Mazurolandia - זה הוא פרק שעשועים הממוקם ב- Mazury באזור Gerlozh ו- Ketrzyn.


אנו משלבים בידור עם ידע של המונומנטים התרבותיים וההיסטוריה של המחוז Warmian-Masurian. זהו המקום היחיד, בו תוכלו למצוא את המבנים הזעירים של המבנים היפים ביותר של המחוז, את הפארק הצבאי, כפר האבירים, פארק שעשועים ודברים רבים אחרים.  


אחת האטרקציות של Mazurolandia היא פארק מיניאטורי של המחוז, המציג מונומנטים חשובים במימדים זעירים. הפארק המיניאטורי הזה, הוא המקום היחיד בעולם, אשר מציג את המיניאטורות המעניינות ביותר ואת המונומנטים הלא ידועים לעתים קרובות של המחוז Warmian-Masurian. 

האובייקטים אשר שוחזרו בקפידה, שמרו על הקסם והדיוק שלהם. רובם מיוצגים בקנה מידה של 1:25. 

הודות לכך, יש לכם אפשרות תוך יום אחד לראות את המקומות המעניינים ביותר הנמצאים בשטחו הענק של המחוז.  


בנוסף, נמצאת בפארק תערוכת צילומים ייחודיים של קניגסברג - לשעבר בירתה של פרוסיה המזרחית. את תרבות של האזור מציג המוזיאון לאמנות עממית בצורה של בתים מהמאה ה- 19 בגודל מלא, אשר בנויים ומאובזרים בפרטי פרטים. כאן תוכלו לראות את העיצוב המסורתי האופייני לאזור. 


Mazurolandia – זה מקום בו מחכים לכם סודות והפתעות. בשטח הפארק ישנם שרידים של הגינה ובית החממה של הבית של אדולף היטלר. 


מסיבה זו, נמצא כאן גם פארק צבאי, שמציג תערוכות יוצאות דופן של מלחמת העולם השנייה, וגם מציג את מבנה ההדמיה של "מאורת הזאב", בגובה של 40 מ"ר.  

 

 בנוסף, ארגנו מטווח צבאי עם עותקים של נשקים היסטוריים, עם האפשרות של מדידת בגדים היסטוריים של תקופת מלחמת העולם השנייה. 


ניתן גם לבקר בשטח ניסויים צבאי, שם תוכלו לפי הזמנה מיוחדת לנסוע ברכבים צבאיים שונים, או לארגן משחק פיינטבול מרתק. האטרקציה הזו תשלח אתכם היישר אל תקופת מלחמת העולם השנייה.  

 

בביקור בכפר האבירים, תוכלו ללמוד יותר על התקופה של ימי הביניים. למבקרים תהיה הזדמנות למדוד חליפות שריון, לקחת לידיים מגן וחרב אמיתית (ששוקלת יותר מ- 25 ק"ג) וגם לירות מקשת במטווח האבירים. וממגדל התצפית תוכלו לראות את כל האטרקציות של הפארק. 


Mazurolandia - זה מקום ייחודי שבו הילדים יכולים לעשות חיים בפארק השעשועים, שם יוכלו ליהנות מבריכת כדורים, קפיצות על טרמפולינה, באנג'י, מגלשות מתנפחות, וכו'!

 

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין
נופש כפרי חלומי