השכרת קייקים|רפטינג אצל Wlodzimierz Zimnowlocki, 76-004 Sianów, Iwięcino 29

השכרת קייקים|רפטינג אצל Wlodzimierz Zimnowlocki

 

לאנשים החיים באזור החוף או באזור Darlowa, Mielna, Łaz ו- Koszalin - אנו מציעים לארגן שייט בקיאקים על נהרות: Grabowa, Bagiennicą או Unieść.

מי הנהר נקיים להפליא, ועם הזרם יוכלו להתמודד אפולו מתחילים! במהלך השייט תוכלו לגעת בטבע הפראי והטהור ולחוש את גדולתו. בנוסף לצמחייה העבותה, תוכלו לפגוש בדרך הרבה עופות מים (שלדגים, ברבורים, ברווזים פראיים, קורמורנים וכו') נחשים צפים, לטאות ועוד מגוון של חרקים יוצאי דופן.ובגלל שהמים מאוד צלולים, תוכלו להתבונן בלהקות גדולות של דגים. כחלק מהסיור אנו מארגנים גם מדורות. 

אתם יכולים לצאת למסע מרתק זה עם כל המשפחה, עם ילדים מגיל 4 ומעלה. אנחנו גם מארגנים שייט לאנשים בעלי מוגבלויות. זוהי הזדמנות נהדרת לבלות את הזמן הפנוי שלכם מוקפים בטבע!

אנחנו פועלים מאמצע אפריל עד אמצע אוקטובר.

עקב ביקוש גבוה, נא להזמין מראש.

 

בנוסף בערבים, אנו מזמינים אתכם לנצל את הציוד לתצפיות אסטרונומיות שיש ברשותנו. יש לנו שני טלסקופים אסטרונומיים ומשקפת אסטרונומית.

בהתאם למיקומם של כוכבי הלכת, אתם יכולים לצפות בנוגה, מאדים וכוכבי לכת אחרים. בישיבה סביב המדורה, תוכלו ללמוד להבדיל כוכבים מכוכבי לכת, ללמוד על קבוצות כוכבים ולשמוע סיפורים אסטרונומיים מעניינים. כמו כן, אנחנו מארגנים מצגות מחשב והרצאות לקבוצות. 

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין
נופש כפרי חלומי