מוזאון - טירה Grodziec, Grodziec 111 59-516 Zagrodno

מוזאון - טירה Grodziec

  

טירת Grodziec היא המקום הכי המעניין ב- Pogórze Kaczawskie. שם תוכלו לצפות בטורנירים, לפגוש רוחות רפאים, ליהנות מפולקלור ומטבח אזורי, להכיר את האגדה של התושבים לשעבר של הטירה – וזה רק חלק מהאטרקציות שמחכות לכם שם! 

הרישום הראשון על הטירה ב- Grodziec הגיע מצו של האפיפיור אדריאנוס הרביעי בשנת 1155. במשך מאות שנים הטירה החליפה בעלים, והייתה המטרה לפשיטות רבות. ורק בשנת 1800, כאשר הנסיך הנרי השלישי (Heinrich VI von Hochberg of Książ) הפך לבעלים של הטירה והחל בעבודות השיקום. כבר בשנות ה- 30 של המאה ה- 19, הטירה הפכה למטרה של תיירים. שיקום יסודי שלה החל בשנת 1900, כאשר הבעלים היה ברון ד"ר ויליבלד דירקסן (Baron Dr. Willibald von Dirksen). מאוחר יותר, הטירה הפכה למוזיאון. נכון לעכשיו, הרשויות המקומיות ו- Castlelan של הטירה מנסים לשחזר את הפאר שהיה בעבר. 

אטרקציה תיירותית מדהימה היא הטירה עצמה, אשר, הודות לעבודת השיקום נשמרה במצב טוב מאוד. אבל מעבר ליופי האצילי של הקירות, הטירה מושכת אליה תיירים עם אירועים רבים העוברים בה. 

בטירה מתקיימים טורנירים של אבירים, חתונות, מאבקי ספורט ודברים אחרים. האטרקציה הגדולה היא לילה במגדל של הטירה, מפגש עם רוחות הרפאים ועם מגוון רחב של חי וצומח. כל זה נותן תחושה כאילו הזמן עצר בטירה, ואתם נמצאים בתקופה אחרת – תקופה קסומה ומעניינת.  

The source: Polish Tourist Office

 מקור הכתבה : כאן 

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

נופש כפרי חלומי
הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין