הפארק הלאומי Biebrzanski, Biebrzański Park Narodowy Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz

הפארק הלאומי Biebrzanski

 The source: Polish Tourist Office

 

זה הפארק הגדול ביותר בפולין שבו העמק יוצא דופן הנהר של Biebrza, בעלי החיים הייחודיים וצמחייה וכמה מאות מינים של ציפורים עושים את זה מקלט למבקרים. 

 

הוא הוכרז בשנת 1993 כגדול ביותר מבין הפארקים הפולנים. הוא משתרע על שטח של 59223 דונם וכולל את החלקים המעניינים ביותר, במונחים של הטבע. חלק מ- Biebrza מכיל את הביצות השמורות ביותר באירופה. זורם בשטח הפרק נהר Biebrza עם הקורס שלה לא סדיר, פיתולים רבים ואגמים Oxbow. בכל שנה באביב הוא מציף את האזורים הסמוכים.

הפארק הלאומי Biebrzanski מגן על הביצות עצומות ומגוון של מינים ייחודיים של צמחים, ציפורים ובעלי חיים, כמו גם המערכות האקולוגיות טבעיות. הביצות מכוסות בקני סוף ומרחבים עצומים של דשא וגומא ועל הדיונה הנמוכה לעתים נדירות מתרחשת גבעה יש יערות של ערבה, אלמון וליבנה נמוכה.הביצות הן גם מקלט לציפורים (כמעט 300 מינים שונים), במיוחד עופות מים וציפורי ביצות, וכתוצאה מכם נמשכים לאזור צפרים וצלמי טבע חובבים מכל רחבי העולם. העולם של בעלי חיים מיוצגים על ידי בעלי חיים גדולים יותר, כולל איילים, צבאים, בונים, דביבונים וmuskrats. בשל מיקומו הנהר Biebrza הוא פופולרי לשייט בקיאקים. הפרק נחצה על ידי מסלולי הליכה ושבילי טבע חינוכיים.

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

חיפוש שורשים משפחתיים בפולין
נופש כפרי חלומי
הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין