מוזאון נפחות ב Wojciechowie, Wojciechów 9 24-204 Wojciechów

מוזאון נפחות ב Wojciechowie

Wojciechów זה כפר ציורי הממוקם על המסלול התיירותי של לובלין, Nałęczów, קז'ימייז' דולני. במוזיאון אשר הוקם עוד בשנת 1993, תוכלו ליהנות מיותר מ- 1000 יצירות של אמנות הנפחות מכל העולם.

כאן תוכלו למצוא את כל אביזרי הנפחות, את התנורים ואת הכלים בהם משתמשים הנפחים בעבודתם.
האורחים יכולים לנסות את עצמם באמנות הנפחות, לחדד בעצמם גרזן, להקשיב לסיפורים על העבודה של הנפח ולגלות מדוע הפרסה מביאה מזל.

המוזיאון אסף גם מגוון מוצרי חקלאות - מעדרים, מכושים, חרמשיםופריטים רבים אחרים. כל אחד מהדברים האלה נעשו ביד ולרוב נחתמו על ידי הנפח שעשה אותם.

במוזיאון תמצאו אוסף עשיר של יצירות אמנות של כמה עשרות נפחים פולנים, הונגרים ובלארוסיים. מוצרים אלה נוצרו תוך שימוש בטכניקות מסורתיות של נפחות תוך שמירה על מאפיינים אזוריים.

אוסף של המוזיאון משתנה משנה לשנה והופך ליותר עשיר ואטרקטיבי. במהלך 15 שנות פעילות, המוזיאון אסף מגוון של חיקויים מעניינים של צלבים, ערכות אח, מדפים, פמוטים, תחתיות לבקבוקים, מנורות, נברשות, ערוגות פרחים וכיסאות.

בנוסף למוצרים מסורתיים, תוכלו למצוא כאן גם יצירות אמנות לא שגרתיות ומוצרים יוצאי דופן, כמו: חגורת צניעות מברזל, עותקים של נשק מימי הביניים, פירות מברזל, שעון שמש ויצירות רבות מעניינות אחרות.

המוזיאון ממלא תפקיד חשוב בחינוך האזורי. ביקור בו – זה שיעור מרתק המלמד על ההיסטוריה של פולין!

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

נופש כפרי חלומי
הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין