מוזיאון לאמנות מודרנית בוורשה - ראשי

 

המוזיאון פועל בבניין הישן מאז ינואר שנת 2008. במוזיאון תוכלו לראות תערוכות ולהשתתף באירועים תרבותיים וחינוכיים. המוזיאון עוסק במחקר האמנות המודרניות, ובהדרגה מרחיב את הצעותיו לקהל. הדגש הוא על אמנות פלסטית, עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי ואדריכלות. המטרה העיקרית של המוזיאון היא לרכוש אוסף של יצירות אמנות שיוצגו בבניין החדש.

 

בחמש השנים הראשונות לפעילותו, במוזיאון הוצגו למעלה משלושים תערוכות, שהיו מאורגנות במוזיאון עצמו ובמקומות אחרים בוורשה, בכל רחבי פולין ובחו"ל. 

 

מאז הקמתו בשנת 2005, המוזיאון לאמנות מודרנית בוורשה אסף יותר מ -200 יצירות אמנות של אמנים עכשוויים פולניים וזרים. 

 

המוזיאון משפר את האוסף שלו מעל לכל באמצעות רכישת יצירות אמנות – כחלק מתכנית של ממשרד  התרבות והמורשת הלאומית בשם "אוספים בינלאומיים של אמנות מודרנית", וכן באמצעות מתנות והשאלות של אמנים, אנשי עסקים ואנשים פרטיים. יצירות רבות של אמנות באוסף נוצרו במהלך התערוכות ופרויקטים ציבוריים שעברו במוסד. המשאבים של המוזיאון כוללים גם את הארכיון האמנותי, כמו גם את Muzeum Filmoteka – אוספי סרטים של האמנים, שזמינים באינטרנט.

 

במוזיאון תוכלו לראות מספר עצום של תערוכות שלא ישאירו אתכם אדישים. בנוסף, תוכלו ליהנות מסדנאות לילדים, קונצרטים של מוסיקה מאולתרת וסיורים מודרכים.

 

אתם יכולים לבקר באתר המוזיאון בכתובת -  www.artmuseum.pl

מוזיאון לאמנות מודרנית בוורשה - Emilii Plater 51, Warsaw, Poland   +48 22 596 40 10

 

hipl.co.il

© כל הזכויות שמורות לhipl.co.il.

כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

מאמרי HIPL |  צור קשר | מפת האתר

PtaksNest-צימר חלומי לחופשה משפחתית
הסעות,טיולים בעברית,שירותי נהג צמוד בפולין
נופש כפרי חלומי
חיפוש שורשים משפחתיים בפולין